Vinařství NATURVINI s.r.o. v Bavorech se nachází pod úpatí Pálavských vrchů. Malebná vinařská vesnička blízko Mikulova se stala základnou pro nové dynamické vinařství s velkou budoucností. NATURVINI vyrábí vína z tradičních moravských vinic. Specializací vinařství je tvořit vína k jídlu a proto převažují vína suchá a nekomplikovaná směrem ke konzumentům. Vinařství se také specializuje na výrobu originálních marmelád z hroznů jednotlivých odrůd, vinného želé, vinné omáčky a hořčice a to vše originální domácí moravskou recepturou.
Filozofií vinaře Patrika Staška je tvořit naturalistická vína s pokorou k přírodě. Dobrá vína technologicky čistá a nekomplikovaná pro Vás.
„Mým cílem je, aby každá vinařská poloha a odrůda na ní pěstovaná vyjadřovala jak můj osobní postoj k životu, tak osobitost, kterou nám jižní Morava a obzvlášť Pálava nabízí“.
Každý hrozen, ze kterého tvoříme vína, je ručně sbíraný. Při výrobě vína postupujeme individuální cestou ke každé odrůdě a šarži, která přijde do sklepa. Snahou je dát hroznům jenom to co potřebují, aby se stvořilo víno originální, neopakovatelné a vyjadřující vinohrad, ročník a čas kdy bylo víno vyrobeno.

Z jednoho vinného keře vždy jedna láhev dobrého vína.

Degustační lístek:Součástí ochutnávky je občerstvení ve formě rautu
vstupné na ochutnávku činí 150,- Kč
omezená kapacita