MODRÁ ZAHRADA 1

...ochutnávka s grilováním na zahradě
14. 8. 2013 od 18:00 hodin
vstupné 150,-Kč
Sauvignon Blanc
Bílé suché víno. Ovocná vůně černého rybízu s dotekem mladých kopřiv. V chuti příjemně ovocné, kořenité s jemnou kyselinkou v závěru.

Val de Loire Francie
Rosé d´Anjou
Růžové suché víno. Lehká vůně jahod a smetany. Lehké svěží víno s dotekem jahod a citrusových plodů

Val de Loire Francie

Svatovavřinecké kabinet
Limitovaná edice. Klaret polosladké víno. Buket lesních jahod a ostružin, podmanivá chuť, osvěžující až "drze" mladá s tóny banánů a citrusů.

Vinařství na Soutoku
Břeclav

"Letní víno" pozdní sběr
Bílé polosuché víno, cuvée Sylvánské zelené, Ryzlink vlašský, Sauvignon. Příjemné letní, svěží s dotekem květin a osvěžující chutí.

Vinařský dům Vinohrad
Horní Věstonice

Muškát moravský pozdní sběr
Svatomartinské bílé suché víno 2012. Svěží květinová vůně. Příjemná, harmonická chuť s tóny citrusových plodů.

Moravčíkova vína
Horní Věstonice
Veltlínské červené ranné kabinet
Svatomartinské bílé suché víno 2012. Příjemné aroma meruněk a citrusů. V chuti ovocné s dotekem grepu, lehčí tělo v harmonii s delikátní kyselinkou.

Moravčíkova vína
Horní Věstonice

Müller Thurgau
Svatomartinské bílé suché víno 2012. Decentní jemná vůně květu heřmánku je v chuti doprovázena svěží kyselinkou a příjemným zbytkovým cukrem.

Chateau Lednice
Svatovavřinecké
Svatomartinské růžové suché víno 2012. Víno s barvou grapefruitu a vůní kvetoucí višně. Mladá svěží chuť lesních jahod je harmonicky provázena zbytkovým cukrem a jemnou kyselinkou.

Chateau Lednice

Chardonnay
Bílé suché víno. Svěží vůně akátů a meruněk, v chuti středně plné, vyrovnané lehce kořenité s ovocitým podtónem manga a žlutého melounu.

Lindeman´s Austrálie
Shiraz - Cabernet Sauvignon
Intenzivní aroma ostružin a zralých třešní. V chuti plné, kořenité s paletou tónů černého ovoce a dotekem čokolády, doplněné lehkým tříslem v závěru.

Lindeman´s Austrálie

Bordeaux Prix
Červené suché víno. Svěží mladá ovocná vůně. Chuť je vyvážená, harmonická lehčího charakteru s ovocnou složkou a delikátními kyselinkami.

Bordeaux Francie
Beaujolais 2008
červené suché víno. Víno nafialovělé barvy, silné vůně s ovocným buketem. Harmonické středněplné víno s lahvovou zralostí. Vysoká mineralita mladého vína se po pěti letech ležení v lahvi projevila vysrážením krystalického kamene na dně láhve.

Beaujolais Francie

Merlot Canti IGT
Červené suché víno vyrobené z hroznů vypěstovaných na vinicích italské vinařské oblasti Sicílie - Etna intenzívní rubínově červené barvy, bohaté víno s vůní zralého ovoce.

Canti Sicílie
Valviejo Tempranillo
Červené suché víno. Víno nabízí aroma zralých, čerstvých jahod se šťavnatou chutí bobulového ovoce podpořenou přiměřenou kyselinkou.

Bodegas Los Tinos Španělsko

Hibernal pozdní sběr
Unikátní první takzvaná panenská sklizeň této vytříbené odrůdy se urodila hned do krásně vyzrálého pozdního sběru. Na první nádech je cítit přezrálá broskev, zelené jablíčko a med, na druhý Vám v nose začnou rozkvétat lipové květy s muškáty. Chuť je velice mladistvě šťavnatá a harmonická, vyšší zbytkový cukr je velice dobře do vína zakomponován a jednoduše se do něj vpíjí.

Chateau Lednice